I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
O PUCHAR DYREKTORA GSP ŚWIERCZYNIEC


W naszej szkole został rozegrany pierwszy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w GSP Świerczyńcu. Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży Naszej placówki.
Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświęcony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły, przy których rozegrano cały turniej. Nauczyciele wf czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

WYNIKI RYWALIZACJI:
I-III klasy

 1. MATEUSZ KULAS
 2. BŁAŻEJ MARKIEL
 3. SZYMON GRUCA
V KLASY
 1. FILIP PIKŁOWSKI
 2. RADEK SIKORSKI
 3. ADAM TATOJ
VI KLASY
 1. JULIAN SADOWSKI
 2. KACPER KUPCZYK
 3. PIOTREK CYBULSKI
VII KLASY
 1. JOACHIM WIERA
 2. OLEK SIKORSKI
 3. KAMIL SADOWSKI
VIII KLASY
 1. 1. KUBA KOTAJNY
 2. 2. NORBERT STRZEŻYK
 3. 3. BARTOSZ KOŁEK
FINAŁY SZKOŁY
 1. I miejsce KUBA KOTAJNY
 2. II miejsce FILIP PIKŁOWSKI
 3. III miejsce JOACHIM WIERA
 4. IV miejsce JULIAN SADOWSKI

zobacz zdjęcia