Szkolny Dzień IntegracjiW dniu 22 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Integracji klas I-III. Spotkania integracyjne już na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych. Na spotkanie przybyli wychowankowie - tym samym nasi absolwenci oraz opiekunowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach, z którym to nasza placówka systematycznie współpracuje.

Na początku wystąpili pierwszoklasiści w popisowym numerze pt. Superniania". Należy zaznaczyć, iż przedstawienie klasy Ia zostało wyróżnione w Gminnym Przeglądzie Twórczości Dziecięcej, odbywającym się w maju na terenie naszej szkoły.

Utalentowani uczniowie klasy IIa zatańczyli dla Nas twista oraz zaśpiewali wakacyjną piosenkę.

Następnie uczniowie spożyli drugie śniadanie, aby móc aktywnie uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu.

Podczas imprezy liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, miła atmosfera i zdrowa rywalizacja. Wszyscy dobrze się bawili. Przy wesołej zabawie czas minął szybko. Na zakończenie uczniowie zjedli kiełbaski z grilla, przygotowane przez dwóch ojców, którym to serdecznie dziękujemy za pomoc.

(tekst: Sylwia Kozioł)

zobacz zdjęcia