DRODZY RODZICE I UCZNIOWIEJako pedagog szkolny pozostaję do Państwa dyspozycji.
W razie pytań, wątpliwości można skontaktować się ze mną poprzez poniższego maila:

pedagog.swierczyniec@wp.plDRODZY RODZICE
polecam dwa artykuły dotyczące wsparcia dziecka w potrzebie oraz sposobów na zachowanie dobrej kondycji psychicznej rodziny w czasie nauki i pracy zdalnej.PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ ZALECENIA WHO - ZASADY HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA

W celu zapoznania się z aktualnymi informacjami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi COVID - 19 odsyłam do poniższego linku:

O co chodzi z tym koronawirusem?


Drodzy Rodzice, Nauczyciele.


Dla nas wszystkich czas kwarantanny pełen jest niepokojów, a często również frustracji. Warto zastanowić się jak zorganizować dzień swój i rodziny w tym okresie, by pomimo rożnych trudności był czasem dobrze wykorzystanym. Odsyłam do prezentacji:

PREZENTACJA - PLAN DNIA RODZINYPrzesyłam link do krótkiego filmiku wyjaśniającego w prosty sposób z czym w obecnej sytuacji wszyscy się mierzymy (pandemia, obawa przed zarażeniem, jakich zasad przestrzegać).Treści dopasowane są i przeznaczone dla dzieci klas 1 - 3 (również przedszkolnych).

Krótki film o koronawirusie dla dzieciW związku z bieżącą sytuacją przesyłam Państwu materiały, które mogą być pomocne w radzeniu sobie z lękiem i innymi trudnymi emocjami: