Zielona Szkoła - 2016


W dniach od 10 czerwca do 23 czerwca 2016r. trzydziestu uczniów klas trzecich uczestniczyło w Zielonej Szkole, która odbyła się w Ośrodku Wypoczynkowym VIS w Jastrzębiej Górze.

Podczas pobytu w Jastrzębiej Górze uczniowie brali udział w licznych wycieczkach autokarowych oraz pieszych:

Ponadto uczniowie brali udział w animacjach oraz innych atrakcjach organizowanych przez Organizatora Wypoczynku Dzieci i Młodzieży "Pinokio": Uczniowie codziennie spacerowali, spędzali aktywnie czas na plaży, budowali rzeźby z piasku, poznawali faunę i florę polskiego wybrzeża. Trzecioklasiści dzięki regionalnej kapeli zapoznali się z kulturą kaszubską, a także uczestniczyli w zabawach muzyczno - tanecznych organizowanych na terenie ośrodka wypoczynkowego. Dodatkową atrakcją stanowiło dwukrotne wyjście na basen oraz aktywne kibicowanie podczas meczy polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Dzięki pozyskanym funduszom od prywatnych sponsorów uczniowie skorzystali z dodatkowych atrakcji: degustacji gofrów, zabawy na trampolinie, pływania na pontonach oraz przejażdżki melexami.

Uczniowie w miłej i zgodnej atmosferze spędzili dwutygodniowy pobyt na Zielonej Szkole, bezpiecznie wrócili do domu cali i zdrowi.

(tekst: Anna Noras)

zobacz zdjęcia - część 3

zobacz zdjęcia - część 2

zobacz zdjęcia - część 1