Jesteś tutaj: Start / Szkoła / Nauczyciele

Nauczyciele

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrekcja

  • Gabriela Kucharczyk - dyrektor szkoły, historia
  • Stanisława Więcek - wicedyrektor, matematyka

Nauczyciele

  • mgr Jerzy Buś - przyroda,geografia, wych. fizyczne
  • mgr Renata Buś - religia
  • mgr Karolina Fogel - wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Magdalena Głąbek - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Ewa Kaczmarek- edukacja wczesnoszkolna,
  • mgr Tomasz Kajtoch - język angielski
  • mgr Katarzyna Kmieć - biologia, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr inż. Edyta Kocurek - matematyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Elżbieta Kokoszka - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  • mgr Katarzyna Konowska - nauczyciel świetlicy
  • mgr Justyna Koprowska - fizyka, informatyka
  • mgr Agata Kościelny - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, rewalidacja
  • mgr Teresa Kowalczyk - chemia
  • mgr Sylwia Kozioł - pedagog szkolny, rewalidacja
  • mgr Alina Ladrowska - religia
  • mgr Celina Liberka - język polski, historia
  • mgr Anna Łaskawiec - język niemiecki, technika
  • mgr Paulina Łosoń- Figzał - język hiszpański, język angielski, j.polski
  • mgr Ewa Machura-Olak - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Ewelina Magiera-Kostka - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Agnieszka Markiel - edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna
  • mgr Tomasz Markiel - wychowanie fizyczne
  • mgr Grzegorz Maruszak - historia, WOS
  • mgr Anna Noras - logopedia, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, rewalidacja
  • mgr Ilona Parysz - język angielski
  • mgr Lidia Pesta - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, rewalidacja
  • mgr Martyna Piekorz - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Irena Płonka - język polski
  • mgr Aleksandra Połubok - matematyka
  • mgr Anna Radwańska - biblioteka, muzyka
  • mgr Dorota Rok - edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Agnieszka Sieruga - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Monika Szojda - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Ewa Smolarczyk - wych. fizyczne, plastyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr Agata Szwedor - wychowawca świetlicy
  • mgr Magdalena Turek - język polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
  • mgr inż. Stella Zięba - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, informatyka, matematyka